۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1398/04/04 ششمين جشنواره طرح هاي برگزيده دهياريها
ششمين جشنواره طرح هاي برگزيده دهياريها
نشست داوري ششمين جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها سه شنبه چهارم تيرماه با حضور تني چند از استادان و پژوهشگران و مديران اجرايي حوزه مديريت روستايي كشور از سوي معاونت امور دهياري هاي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور در اين سازمان تشكيل شد.
شناسايي و معرفي ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي جوامع روستايي، شناسايي و معرفي تجارب موفق و تعميم آن به ساير دهياري‌ها، تقويت روحيه خلاقيت و نوآوري در مديريت محلي، توانمندسازي و ارتقاء ظرفيت‌هاي مديريت محلي و تشويق دهياري‌هاي برتر و افزايش انگيزه در ميان دهياران فعال و خلاق كشور؛ اهداف برگزاري اين جشنواره بود.

در اين دوره بيش از 130 طرح از 23 استان در دو محور"منابع درآمدي پايدار، كارآفريني و اشتغال‌ روستايي" و "عمران و خدمات روستايي" به دبيرخانه جشنواره ارسال شد.

پس از ارزيابي هاي تخصصي 46 طرح از 19 استان به جشنواره راه پيدا كرد و هيات داوران امروز پس از حدود ده ساعت ارزيابي تخصصي طرح ها در نهايت 6 طرح در حوزه كارافريني و 3 طرح در حوزه عمران و خدمات روستايي را به عنوان طرح هاي برتر دهياريها انتخاب نمود.
شايان ذكر است آقاي سيدمحمد دستيگردي دهيار روستاي حاجي آباد از توابع بخش مركزي شهرستان بيرجند به عنوان نماينده استان در جلسه دفاع از 3 طرح برگزيده استان، در جشنواره مذكور حضور داشت.
تعداد بازدید: 130
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal