۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1398/04/16 جلسه هماهنگي برگزاري چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير كشور
جلسه هماهنگي برگزاري چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير كشور
صبح امروز جلسه هم انديشي پيرامون برگزاري چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير كشور با حضور دكتر اميد معاون توسعه روستايي و مناطق محروم كشور، دكتر رضوي معاون سابق توسعه روستايي و مناطق محروم كشور و مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداريهاي سراسر كشور در محل موزه پست تهران برگزار شد.
دراين جلسه دكتر اميد با اشاره به استفاده از ظرفيت بخش خصوصي بر مشاركت دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي عامل كه رابط اخذ تسهيلات روستائيان بوده اند به منظور مشاركت در هزينه هاي برگزاري نمايشگاه تاكيد و هدف اصلي از برگزاري نمايشگاه را ارائه طرح هاي موفق، نوآور و با خلاقيت در حوزه اشتغال روستايي بيان نمود.
در ادامه دكتر رضوي ضمن ارائه تجربيات بدست آمده از سه دوره برگزاري نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير بر برگزاري تخصصي نمايشگاه در حوزه هتي مختلف گردشگري، كشاورزي، دامپروري تاكيد و خواستار مشاركت مقامات كشوري در برگزاري نمايشگاه شد.
در حاشيه اين جلسه مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري زنجان از مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي جهت همكاري در سفر آموزشي دهياران اين استان به خراسان جنوبي تقدير و تشكر نمود.
تعداد بازدید: 155
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal