۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1398/05/24 افتتاح چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستاييان و عشاير كشور در تهران
افتتاح چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستاييان و عشاير كشور در تهران

 نمايشگاه توانمنديهاي روستاييان و عشاير كشور با هدف آشنايي مردم به ويژه جامعه شهري، توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان، سرمايه‌گذاران، اصناف و تجار برپا شده است.

در اين نمايشگاه، هر استان ايده‌هاي جديد و خلاقيت ها، توسعه فناوري‌هاي نوين و پروژه‌هاي دانش بنيان كه در روستاها در جهت توسعه پايدار روستايي انجام شده را به نمايش گذاشته شده است.

در اين نمايشگاه فضايي نمادين و ايل نمادين با شاخص‌هاي روستايي و چادرهاي عشايري اقوام و اقليم‌هاي مختلف ايران و نحوه زندگي آنها در نظر گرفته شده است.

بخش بين‌الملل اين نمايشگاه نيز به معرفي فعاليت روستاهاي كشورهاي مختلف پرداخته مي‌شود.

اين نمايشگاه در 14 سرفصل با رويكرد طرح‌ها و پروژه هاي موفق توليدي و اشتغالزا، بازاريابي و تجاري سازي توليدات روستايي، سالن كسب و كارهاي آينده روستا، ايل نمادين، موسسات مالي و نهادهاي عمومي غيردولتي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل، خيرين، خيريه‌ها و گروه‌هاي جهادي، معرفي اجراي زنده بازي‌هاي بومي و محلي، دهكده جهاني، كودك و روستا، سالن اجراي مراسم، سفره‌خانه و چايخانه سنتي برگزاري مي شود.

چهارمين نمايشگاه توانمندي روستاييان و عشاير با شعار روستاي ايراني- كالاي ايراني در سال رونق توليد با مشاركت استانداري‌هاي سراسركشور و توجه به اقتصاد مقاومتي در 10 سالن نمايشگاه بين‌المللي تهران به وسعت 26 هزار متر مربع و 14 هزار متر مربع فضاي باز از 24 تا 27 مرداد آماده بازديد علاقمندان است.

تعداد بازدید: 222
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal