۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1394/11/21 ه استناد ماده ي 42 آيين نامه مالي دهياري ها كليه ي پرداختهاي دهياري در حدود بودجه ي مصوب با اسناد مثبت و با رعايت قوانين و مقررات مربوط و با امضاي مشترك دهيار و مسؤول مالي دهياري انجام مي گيرد. در صورت عزل دهيار از سوي شوراي اسلامي روستا، آيا تا زمان انتصاب دهيار جديد راهكاري براي پرداخت هاي دهياري و جلوگيري از ايجاد اختلال در انجام پروژه هاي عمراني وجود دارد يا خير؟
ه استناد ماده ي 42 آيين نامه مالي دهياري ها كليه ي پرداختهاي دهياري در حدود بودجه ي مصوب با اسناد مثبت و با رعايت قوانين و مقررات مربوط و با امضاي مشترك دهيار و مسؤول مالي دهياري انجام مي گيرد. در صورت عزل دهيار از سوي شوراي اسلامي روستا، آيا تا زمان انتصاب دهيار جديد راهكاري براي پرداخت هاي دهياري و جلوگيري از ايجاد اختلال در انجام پروژه هاي عمراني وجود دارد يا خير؟
با توجه به اهميت اسناد مالي و امري بودن و تخلف ناپذير بودن مقررات مالي، در صورت بركناري دهيار مجوز و راهكاري براي پرداخت هاي دهياري وجود ندارد. لازم به ذكر است كه در تدوين آيين نامه ي جديد براي حل اين مشكل، سرپرست دهياري پيش بيني شده است كه تا تعيين دهيار وظايف وي را انجام مي دهد. از اين رو با تصويب آيين نامه ي جديد اين مشكل برطرف خواهد شد. به منظور حل اين مشكل ضرورت دارد در اجراي مواد 41 و 42 آيين نامه مالي دهياري ها فردي براي تصدي مسؤوليت امور مالي دهياري ها – حتي به صورت موقت – استخدام شود.
تعداد بازدید: 103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal