۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1396/08/17 تعيين و ارتقاء درجه دهياري ها
تعيين و ارتقاء درجه دهياري ها

سرپرست دفتر امور روستايي و شوراها از ابلاغ درجه 207 دهياري استان  پس از بررسي درخواست استانداري در زمينه درجه بندي تعدادي از دهياري ها از سوي رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور خبر داد.

در شصت و پنجمين جلسه‌ كميسيون ملي تعيين درجه‌ دهياري‌ها‌ كه در سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور تشكيل شد، مدارك مربوط به تعيين و ارتقاي درجه‌ دهياري‌هاي استان خراسان جنوبي بررسي و مورد ارزيابي قرار گرفت كه 207 دهياري، واجد شرايط شناخته شد كه بر اين اساس درجه مربوط به 152 دهياري تعيين و درجه مربوط به 55 دهياري ارتقا يافت.

استان خراسان جنوبي داراي 882 دهياري داراي مجوز مي‌باشد كه تعدادي از آنها در سال‌هاي 1388و 1391 درجه‌بندي شدند و پس از ابلاغ درجه دهياري‌هاي اين استان در سال جاري، 817 دهياري كه حدود 93 درصد از دهياري‌هاي استان را شامل مي‌شوند تعيين درجه شدند.

‌ همچنين دفتر امور روستايي و شوراها تمامي روستاهاي واجد شرايط براي ارتقا درجه را نيز احصاء نموده كه پس از بررسي و تأييد نهايي در كميسيون ملي مربوطه به استان و واحدهاي تابعه ابلاغ گرديد.

وي در پايان افزود: 85.5درصد از دهياري‌هاي استان داراي درجات يك و دو، 11.5درصد داراي درجات 3 و 4، و 3درصد نيز درجه 5 و 6 دارند.

تعداد بازدید: 106
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal