۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
پيام مدير كل امور روستايي و شوراهاي استانداري به مناسبت فرا رسيدن روز درختكاري و هفته منابع طبيعي؛  "منابع طبيعي، بزرگترين سرمايه ملي"
پيام مدير كل امور روستايي و شوراهاي استانداري به مناسبت فرا رسيدن روز درختكاري و هفته منابع طبيعي؛ "منابع طبيعي، بزرگترين سرمايه ملي"
منابع طبيعي، بزرگترين سرمايه ملي پيام مدير كل امور روستايي و شوراهاي استانداري به مناسبت فرا رسيدن روز درختكاري و هفته منابع طبيعي؛ خواجوي با صدور پيامي فرا رسيدن روز درختكاري و هفته منابع طبيعي را گرامي داشت.در اين پيام آمده است: "بسمه تعالي" احترام به طبيعت احترام به زندگيست و احترام به زندگي احترام به خالق هستي است. به همين مناسبت در راستاي حفظ منابع آب و خاك و توسعه فرهنگ درختكاري، 15 اسفند ماه به نام روز درختكاري و از 15 لغايت 21 اسفندماه نيز به نام هفته منابع طبيعي نامگذاري شده است. در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و با عنايت ويژه مقام معظم رهبري به مقوله حفاظت و صيانت از منابع طبيعي، مشاركت و همدلي مردم ايران اسلامي را ارج نهاده و اميدوارم با امعان نظر به فرمايش ايشان كه فرمودند " فرهنگ منابع طبيعي به معارف عمومي تبديل شود" اين همراهي و آگاهي در ترويج جلوگيري از فرسايش خاك و هدررفت آب هاي سطحي و زيرزميني و فرهنگ درختكاري نيز توسعه يافته تا شاهد ايراني سرسبز بدون هيچ گونه آلودگي زيست محيطي باشيم. البته با عنايت به تغيير اقليم در دنيا و بويژه در كشور ما لزوم توجه جدي به مديريت تغيير اقليم ضروري مي باشد فلذا شرايط ايجاب مي كند كه حفاظت از منابع طبيعي ( آب، خاك، مراتع و ...) نبايد صرفا محدود به مناسبت ها باشد، لازم است اين امر موثر در زندگي امروز و آينده بشر به يك فرهنگ عمومي و همگاني تبديل شود چرا كه حفاظت از منابع طبيعي حفاظت از ميراث ملي است. اينجانب ضمن تبريك و گراميداشت روز درختكاري و هفته منابع طبيعي و آبخيزداري، اميدوارم با همكاري و مشاركت آحاد مردم استان، بويژه روستائيان عزيز شاهد حفظ منابع آب و خاك و توسعه روزافزون فضاي سبز استان با مديريت بهينه و اصولي در جهت احيا و حراست از منابع ارزشمند ميراث آيندگان باشيم. موفقيت همگان را از درگاه حضرت دوست مسئلت مي نمايم.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal