۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور روستایی و شوراها دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت
صفحه اصلی
1398/03/22 كسب رتبه برتر دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي
كسب رتبه برتر دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي
دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي براي سومين دوره متوالي دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي به عنوان دفتر امور روستايي و شوراهاي برتر كشور انتخاب شد.
 بر اساس ارزيابي انجام شده توسط سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در رابطه با عملكرد دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري هاي سراسر كشور در خرداد ماه سال جاري، براي سومين دوره متوالي دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي موفق به كسب رتبه برتر شد.
در بخشي از لوح تقدير كه توسط مهدي جمالي نژاد، معاون عمراني وزير و رئيس سازمان شهرداريها و دهياري‌هاي كشور به عاليه خواجوي، مدير كل دفتر امور روستايي استانداري خراسان جنوبي اهداشده، آمده است:
مدير كل محترم دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي، توفيق و همت والايتان در پيشبرد اهداف مديريت روستايي، خلاقيت و نوآوري و جديت در انجام امور محوله و همچنين تعامل سازنده جنابعالي و مجموعه تحت مديريت با حوزه معاونت امور دهياريها را ارج نهاده و انتخاب شايسته آن دفتر را به عنوان دفتر امور روستايي و شوراهاي برتر تبريك عرض مي‌نمايم.
گفتني است؛ 92 درصد جمعيت روستايي استان خراسان جنوبي تحت پوشش نهاد دهياري بوده و از خدمات و اعتبارات دهياري‌ها بهره مند مي‌شوند.
تعداد بازدید: 3690
Powered by DorsaPortal